YouTube Premium özelliği tamamen ücretsiz oluyor! | Atari Kaseti | Güncel Oyun ve Oyuncu Platformu

ApRa

New member
Ara 14, 2018
10
2
3
#1
Haziran ayında kullanıma sunulan ve aylık 12 dolar ücreti bulunan Youtube Premium tamamen ücretsiz hale geliyor.
Google, uzun bir süredir YouTube için reklamsız izleme, arka planda çalıştırma ve video indirme özelliğini YouTube Premium servisi birlikte kullanıma sunmuştu.

Kullanıcılara sunulan bu servis ile birlikte YouTube Music ve Originals desteğini de beraberinde getiren şirket, almış olduğu karar ile birlikte YouTube Orjinal içerikleri için önemli bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor!

Yayınlanan rapora göre Youtube Premium ile birlikte gelen YouTube Orjinal içerikleri Netflix’e karşı isteneni veremedi. Aylık 12 dolara karşılık hizmet veren bu uygulama gelen tepkiler üzerine 2019 yılı itibariyle ücretsiz hale gelecek

Haziran ayında kullanıma sunulan ve aylık 12 dolar ücreti bulunan Youtube Premium tamamen ücretsiz hale geliyor.YouTube Premium nedir?
YouTube’un sunduğu Premium servisinin getirdiği en önemli özellik, reklamsız ve internetsiz kullanım desteği oldu. Premium aboneler, YouTube videolarını reklam gösterimi olmadan ve internetin olmadığı durumlarda da izleyebiliyorlar. Videoları kaydet özelliği sayesinde, daha önceden indirilen videolar, internetin olmadığı yerlerde de izlenebiliyor. Söz konusu bu özellik sayesinde indirdiğiniz videolar 30 gün boyunca saklanabiliyor.