Fortnite'nin Terkedilmiş Köşkü ve Dansı Nasıl Tamamlayacaklarını Nerede Bulabilirim? | Atari Kaseti | Güncel Oyun ve Oyuncu Platformu

Fortnite'nin Terkedilmiş Köşkü ve Dansı Nasıl Tamamlayacaklarını Nerede Bulabilirim?

Mars

Admin
Admin
Kas 27, 2018
22
3
3
Samsun
#1
aAmMCFab8dZmYjvuWrQd7b-650-80.jpg

Fortnite Sezon 7'nin bir diğer haftası, savaş geçidi sahipleri için bir hafta daha zorluklar anlamına geliyor. Bu hafta, terkedilmiş bir konak bulman gerek ... ve orada dans etmelisin. Fortnite her zamanki gibi Fortnite yapıyor. Terk edilmiş bir konak, tam olarak terk edilmemiş bir köşkün tam olarak bulunduğu yerdedir. Uzay-zaman sürekliliğini kıran bir roket fırlatılmadan önce superheros ve kötü adamların filme çektiği Sezon 3'ten hatırlayabiliyorsunuz.

Terk edilmiş konak bulmak için Lonely Lodge'un hemen güneydoğusundaki doğu kıyısına gidin. Meydan okumayı bitirmek için başka oyunculara ihtiyacınız olacak, bu yüzden bir takımla ya da ikilininle baş başa ya da solo lobide herkesin aynı şeyi yapmasını istediğine dua et. Konağın bodrum katına gidin ve vurgulanan meydanlarda dans edin, kareler gibi hareket etmeyi ve dans etmeyi unutmayın. Her iki tarafa da tekmelemek için oyunculara ihtiyacınız olacak. Dans savaşını bitirin ve sonra bakışta her şeye ilerleyin.