CS:GO Artık Ücretsiz! Üstelik Yeni Battle Royal Modu ile Fortnite ve PUBG'ye de Rakip Oldu | Atari Kaseti | Güncel Oyun ve Oyuncu Platformu

CS:GO Artık Ücretsiz! Üstelik Yeni Battle Royal Modu ile Fortnite ve PUBG'ye de Rakip Oldu

Mars

Admin
Admin
Kas 27, 2018
22
3
3
Samsun
#1
Tüm dünyada milyonlarca kişinin oynadığı, en popüler oyunlardan birisi olan CS:GO yeni gelen Battle Royal güncellemesi ile hem ücretsiz oldu hem de Fornite ve PUGB'ye rakip oldu.
Bakalım yeni Battle Royal modunda bizi neler bekliyor?
CS:GO Danger Zone olarak adlandırılan Battle Royal modu, ücretsiz olarak tüm kullanıcıların erişimine açıldı.Toplamda 18 kişi ile başladığınız oyunda düşmanların ineceği bölgeye göre bölge seçebiliyoruz.

Steam üzerinde ücretsiz hale gelen oyun şimdiden popülerliğini arttırmış durumda.


CS:GO'nun
Linkleri görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
oyunun artık ücretsiz oyunlar arasında listelendiğini görebiliyoruz.

Battle Royal modunda sahaya indiğinizde size silah ve ekipman seçimi için bir tablet veriliyor ve bu sayede seçimlerinizi yapabiliyorsunuz.


Diğer Battle Royal oyunlarından farklı olarak Drop'un ineceği alanı CS:GO Danger Zone'da görebiliyorsunuz.


Oyundaki CS4'leri yerleştirebiliyor, sonradan patlatabiliyor veya direkt rakibe fırlatabiliyorsunuz.

CS:GO'yu satın alarak indiren önceki kullanıcılar Prime seviyesine yükseltilecekler.


Prime seviyesindeki kullanıcılar yine Prime seviyesindeki kullanıcılarla karşılaşabilecekler. Ancak ücretsiz olarak indirip kullananlar ise kendi seviyesindeki kullanıcılarla eşleşecekler. Dileyen kullanıcılar Prime'ı satın alabilecekler.

CS:GO Danger Zone'da haritalar çok detaylı tasarlanmış. Ağaçların tepesine çıkıp pusu kurma, düşmanları avlama gibi pek çok detay da sizi bekliyor.


Bu özellikler ile CS:GO'nun PUBG ve Fortnite'ı zorlayacağını söylemek mümkün. Diğer oyunlardaki gibi düşman öldüğünde eşyalarını alabiliyorsunuz. Eğer oyun içinde ekipman siparişi verirseniz bir drone aracılığı ile size geliyor. Drone'ların bıraktığı kutuları yumrukla veya silah atışı ile kırarak eşyaları alabiliyorsunuz. Aynı zamanda yerde rastgele yer alan paraları da toplayıp ekipman alabiliyorsunuz.

Maçların yaklaşık 10 dk sürdüğünü hesaplarsak 120 HP'ye kadar çıkan can da oldukça iyi görünüyor. Kazma, çekiç gibi yeni yakın temas silahları da var. 

Benzer Konular

Anesteman

Admin
Admin
Kas 27, 2018
43
6
8
Samsun
#4
şu ana kadar fazla kötü eleştiri almadı ama kullanıcı sayısı yükselmeye devam ediyor
 
Beğeniler: Apireks