Call of Duty: Mobile Beta olarak çıktı! | Atari Kaseti | Güncel Oyun ve Oyuncu Platformu

Call of Duty: Mobile Beta olarak çıktı!

Anesteman

Admin
Admin
Kas 27, 2018
43
6
8
Samsun
#1
Mobil cihazlar için geliştirilen Call of Duty: Legends of War oyunu sonunda Android kullanıcıları için çıktı.

call-of-duty-mobile-nasil-yuklenir.png
Call of Duty serisinin hayranlarının merakla beklediği Call of Duty: Mobile, nihayetinde resmi olarak yayınlandı. Call of Duty macerasını mobil platformlara taşıyan Activision yeni oyunu ile çok konuşulacak gibi duruyor.

PUBG Mobile yapımını geliştiren Tencent Games tarafından meydana getirilen Call of Duty: Mobile, ilk olarak Avustralya’daki Android kullanıcılarına beta olarak yayınladı.

Özellikler grafikleri ile ön plana çıkan Call of Duty Mobile yapımının PUBG benzer biçimde popüler Battle Royale yapımlarını geride bırakacağı düşünülüyor. Ek olarak Call of Duty Modern Warfare 2′de bulunan Highrise, Black Ops serisinden Nuketown ve Modern Warfare’den Shipment haritası gibi oldukça çok klasik harita bizleri karşılaşılıyor.

Call of Duty: Mobile çıktı! Nasıl yüklenir?

Oyun ile birlikte gelen sevindirici haberler sadece bunlarla da sınırlı değil. Call of Duty evrenindeki çoğu karakterin yer aldığı mobil oyunda ayrıca, seriden bildiğimiz oyun modları da bize birlikte rol alıyor. Daha öncesinde Call of Duty oyununu oynayan bir oyuncu böylelikle mobil versiyonuna çabuk adapte olabiliyor.

Şimdilik sadece Avusturalya‘daki oyuncular için gösterilen CoD Legends of War‘ı oynamak dileyen oyuncular, maalesef apk sürümlerini indirerek oyunu oynayabilirler. Oyunun dünya genelinde çıkış zamanı olarak 2019 öngörülmekte.

xdaDevopolers sitesindeki kaynağa
Linkleri görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
tıklayarak gidebilirsiniz.
 

Benzer Konular