Black Ops 4 Zombies DLC ve Özellikler | Atari Kaseti | Güncel Oyun ve Oyuncu Platformu

Black Ops 4 Zombies DLC ve Özellikler

Mars

Admin
Admin
Kas 27, 2018
22
3
3
Samsun
#1
Call of Duty: Black Ops 4'ün Zombi modu, The Dead of the Night için yeni harita, büyük isimler tarafından yapılan yeni karakterleri içeriyor. Yeni Night of Dead bölümünde Kiefer Sutherland (24, Metal Gear Solid V), Helena Bonham Carter (Dövüş Kulübü, Harry Potter), Charles Dance (Game of Thrones ve Brian Blessed (Flash Gordon) gibi oyuncular tarafından oynanan yeni karakterler bulunuyor. Aşağıdaki videoda yeni Dead of the Night haritasının fragmanını kontrol edebilirsiniz.


The Dead of the Night ölümü, zombilere ek olarak kurtadamlar ve vampirler içerir. Activision, Night of Night bölümünü (Polygon yoluyla) resmen açıklıyor:

"Bu tamamen yeni olmayan deneyim 1912'de belirlendi ve oyuncuları, yeni bir dizi karakterin rolüne adım atacakları ünlü" relic-hunter "Alistair Rodos'un sahip olduğu lüks bir mülke dönüştürdüler.

“Kahramanların bir araya gelme olasılığı az olan grup olarak, yeni silahları, partiyi ele geçiren gizemli güçle savaşmak için kullanacaklar. Oyuncular ayrıca vampirler ve kurtadamlar gibi yeni düşmanları da içeren çeşitli Zombileri de alacaklar. daha çok kabus gecesinde hayatta kalmak için.

The Dead of the Night , Siyah Ops 4'ün Savaş Geçidi ile dahil edilmiştir. Yeni harita, şimdi Mutlak Sıfır genişletme yoluyla oyunda olanın bir parçası - ayrıca çok oyunculuğa daha fazla içerik var.
 

Benzer Konular