Benzer Oyunlar Dizisi 1 : Garena Free Fire | Atari Kaseti | Güncel Oyun ve Oyuncu Platformu

Anesteman

Admin
Admin
Kas 27, 2018
43
6
8
Samsun
#1
Geliştiricisi 111dots Studio olan, Android ve IOS üzerinde oynanan Garena Free Fire, herkesin de tahmin ettiği gibi PUBG tarzı bir battlegrounds oyunudur. Oyun içerisinde iki tane harita bulunuyor; Bermuda ve Purgatory. İnternet sitelerinde harita üzerinde daha güvenli ve daha tehlikeli bölgeleri çok güzel bir şekilde belirtmişler. Ciddi anlamda oyun içinde yükselmek isteyen insanlar için oldukça ince düşünülmüş bir detay.

Oyun içerisinde bireysel, iki kişilik veya dört kişilik takımlarla oynamak mecbur. Arkadaşım yok benim, illa ki bireysel mi girmek zorundayım diye üzülmeyin; iki veya dört kişilik seçtiğinizde sizi başka insanlarla oyun esnasında birleştiriyor. Oyun içerisinde mikrofonla iletişim imkanı bulunmakta, mikrofon oyuna her oyunda olduğu gibi daha büyük eğlence katıyor.

Silahlar her battlegrounds oyunlarında olduğu gibi aynı silahlardan oluşmakta. Hatta tava ile kendinden fazlasıyla bahsettiren PUBG gibi bu oyunda da tava mevcut. Kopya gibi düşünmeyin, tava merminin sekmesi açısında avantaj sağlıyor oyunda. Bazı teneke kutuları oyunda bürünebiliyorsunuz, hani şu vurduğunuzda patlayan teneke kutulardan. Almanızı çok önermem fakat durarak bir oyun sürdürmek istiyorum diyorsanız, çok nadir de olsa işe yarıyor diyebilirim. Teneke kutuya büründüğünüz zaman birkaç atışla üzerinizdeki teneke kutuyu atabiliyorlar, şimdiden haberiniz olsun.